środa, 24 kwietnia 2024r.

W STYCZNIU
2024-01-25 08:24:24

W styczniu nadal korzystaliśmy w młodszych i starszych klasach z klocków konstrukcyjnych oraz robotów Photon. W ramach innowacji "Lektury w laboratorium" zostały wydrukowane na drukarce 3D i wykorzystane na języku polskim pomoce wizualne do "Opowieści wigilijnej" oraz "Akademii Pana Kleksa". Na kółku technicznym uczniowie wykonali wiele pięknych bransoletek i breloczków, które przeznaczono na sprzedaż a pozyskane fundusze zasiliły Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wykonano również i zalaminowano pomoce do nauki języka angielskiego, również przeznaczone na wsparcie Wielkiej Orkiestry. Ponadto na kółku uczniowie dopracowywali swoje projekty 3D w programie Tinkercard.

Autor: mgr W.Pilitowska