piątek, 29 marca 2024r.

Każdy inny - wszyscy równi
2023-12-13 11:37:01

Ogólnopolski Projekt Edukacyjno-Społeczny "Każdy inny - wszyscy równi"

Wykorzystując zasoby Laboratoriów Przyszłości uczniowie klasy VII "a" wykonali zabawki sensoryczne, które przekazano podopiecznym Środowiskowego Domu Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi "Salve" .

Autor: mgr M. Dyczkowska
Każdy inny - wszyscy równi
2023-12-13 11:42:48

Realizujemy Ogólnopolski Projekt Edukacyjno-Społeczny "Każdy inny - wszyscy równi"

Wykorzystując zasoby Laboratoriów Przyszłości podczas zajęć korekcyjno-kompensacyjnych uczniowie klas V-VI wykonali zabawki sensoryczne, które znajdą zastosowanie podczas rozwijania koncentracji uwagi, wielozmysłowego postrzegania świata oraz wyciszania napięć emocjonalnych.

Autor: mgr M. Dyczkowska
2023-12-21 11:16:14

W grudniu na zajęciach kółka technicznego uczniowie smażyli frytki, wykonywali robótki ręczne, konstruowali projekty z klocków oraz uczyli się podstaw projektowania 3D w programie Tinkercad, żeby już niedługo wydrukować swoje prace na drukarce 3D. Uczniowie klasy 4a i 4b korzystali z kleju na gorąco w celu wykonania pracy na technikę - Pana Stop. Uczniowie klasy 6a na lekcjach techniki uczyli się tworzenia obwodów za pomocą zestawów elektrycznych.

Autor: mgr W.Pilitowska