Do poprawnej pracy strona wymaga plików Cookies.Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie


KLUB SZKÓŁ UNICEF
2017-11-07 20:29:43
 

Nasza szkoła należy do Klubu Szkół UNICEF. W ​czerwcu przyłączyliśmy się do pierwszego projektu edukacyjnego ​UNICEF - ​"Po pierwsze dziecko", którego celem było uwrażliwienie uczniów na sytuację ich rówieśników żyjących na terenach objętych konfliktami zbrojnymi. Zarówno w młodszych jak i starszych klasach ​nauczyciele przeprowadzili lekcje tematyczne, ​korzystając z materiał​ów​ przygotowan​ych przez UNICEF tj. scenariuszy oraz nagrani​a video, inn​ych źród​eł informacji ​na temat ​tej organizacji oraz dodatkowych pomoc​y.

 
Wierzymy, że propagowanie akcji UNICEF pomoże kształtować postawę otwartości i tolerancji, a także przyczyni się do rozwoju w świadomości naszych uczniów chęci niesienia pomocy najbardziej potrzebującym. Już wkrótce dołączymy do kolejnego projektu. 
ZAPRASZAMY do >> GALERII << !!

Autor: mgr K.Baczyńska
NOWY SMORZĄD UCZNIOWSKI
2017-11-07 20:27:12
Jak co roku w naszej szkole jeszcze przed wakacjami uczniowie klas IV-VI mogli oddać swój głos i zdecydować o nowym składzie SU. Po przeliczeniu głosów nową przewodniczącą została Elwira Pudo, a jej zastępcą Jagoda Smolińska. 
 

Autor: mgr K.Baczyńska