piątek, 01 grudnia 2023r.
Rok szkolny 2023/2024.
19:45:25
Do poprawnej pracy strona wymaga plików Cookies.Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie

.
ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ
2023-11-26 19:15:09

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada - w Dniu Życzliwości i Pozdrowień - uczniowie klas młodszych ułożyli i zapisali piękne życzenia dla wybranej klasy, by następnie wręczyć je adresatom. To był naprawdę miły dzień!

ZAPRASZAMY do >> GALERII << !!

Autor: mgr K. Kulasik
DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA
2023-11-26 19:08:26

 Dzień Zdrowego Śniadania

Jak co roku - 8 listopada - obchodziliśmy Dzień Zdrowego Śniadania. Uczniowie wszystkich klas młodszych przygotowali kolorowe, a przede wszystkim zdrowe kanapki oraz sałatki. Widać było pełną zaangażowania pracę, a następnie satysfakcję z własnoręcznie przygotowanych pyszności.

ZAPRASZAMY do >> GALERII << !!

Autor: mgr K.Kulasik
DZIEŃ CISZY
2023-11-09 18:41:17

W piątek 03 listopada zorganizowano w szkole "dzień ciszy".
Była to akcja związana z ogólnopolskim programem "każdy inny-wszyscy równi". Początek zaczął się obiecująco, przed lekcjami młodzież w ciszy zbierała się pod salami czekając na pierwszy tego dnia dzwonek.
Pierwsze lekcje także przeszły cicho i sprawnie. Jednakże ludzka natura i najprostsza potrzeba kontaktowania się spowodowały, że już trzecia przerwa odbyła się w szumie. Widać świat ciszy nie dla wszystkich. 

Anna Tomaszewska 
Małgorzata Gałczyńska - Ucińska

ZAPRASZAMY do >> GALERII << !!

Autor: mgr A.Tomaszewska
ŚWIATOWY DZIEŃ ORIGAMI
2023-11-08 21:26:16
24 października obchodziliśmy Światowy Dzień Origami. Uczniowie klas młodszych wykonali różne prace techniką origami i tak poprzez umiejętne składanie papieru powstały jesienne liście, kotki, liski, jeże i zajączki.
 
ZAPRASZAMY do >> GALERII << !!

Autor: mgr K. Kulasik
APEL "BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY"
2023-11-02 20:42:43

25 października uczniowie klasy 2b zaprezentowali klasom młodszym wiersze i piosenki dotyczące bezpieczeństwa na drodze w ramach apelu "Bezpieczna droga do szkoły". Po występie artystycznym nagrodzeni zostali zwycięzcy konkursów związanych z bezpieczeństwem - konkursu plastycznego dla klas pierwszych oraz konkursu wiedzy dla klas drugich i trzecich. Wszystkim zwycięzcom oraz wyróżnionym w konkursach serdecznie gratulujemy!

ZAPRASZAMY do >> GALERII << !!

Autor: mgr K.Kulasik
DYSKOTEKA
2023-10-30 20:49:59

Przed Halloween warto troszkę postraszyć i potańczyć.
Samorząd uczniowski zorganizował dyskotekę dla klas 4-8, na którą zaprosił potwory, straszydła i wszelkie maszkary rodem z Ulicy Wiązów.
Wszyscy doskonale bawili się, spożytkowali nadmiar energii.
Samorząd przyglądał się przebraniom i lada chwila ogłosi zwycięzców najlepszego stroju. Wszystkim potwornickim mówimy do kolejnego potańcowania. 

ZAPRASZAMY do >> GALERII << !!

Autor: mgr A.Tomaszewska
KONKURS NA DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
2023-10-20 17:36:05

Samorząd uczniowski zorganizował konkurs na Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie wyłonili "Najbardziej Uśmiechniętego Nauczyciela", "Najbardziej Zakręconego Nauczyciela", "Najbardziej Wymagającego Nauczyciela" oraz "Miss Elegancji".
Na apelu rozdano dyplomu, szarfy i korony, a między czasie każdy nauczyciel otrzymał bukiecik z darów natury, który samorząd wraz z Ligą Ochrony Przyrody wykonywał w pocie czoła. 

ZAPRASZAMY do >> GALERII << !!

Autor: mgr A.Tomaszewska
DZIEŃ SPADAJĄCEGO LIŚCIA
2023-10-05 21:30:06

W jesiennych barwach i jesiennym klimacie uczniowie klas młodszych powitali nadchodzącą jesień. We wszystkich klasach jesień zagościła w całej palecie swych barw, a kolorowe liście stały się tematem przewodnim prac plastycznych i dekoracji. 

 
ZAPRASZAMY do >> GALERII << !!

Autor: mgr K. Kulasik
Odliczanie:

Do ferii świątecznych
pozostało 22 dni

Do Ferii zimowych pozostało
73 dni

Do Wakacji pozostało
203 dni