Do poprawnej pracy strona wymaga plików Cookies.Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie


ODYSEJA-W ŚWIECIE STARYCH PRAWD
2020-02-27 20:46:42

Uczestnicy Odysei ponownie przełamywali tremę i udawadnili, że są kreatywni i gotowi do działania w każdym momencie. Trener wniósł wór kapeluszy i beretów, a grupa od razu zainscenizowała klasykę dawnych lat.
Tylu pomysłów i chęci działania można im tylko pozazdrościć. 

ZAPRASZAMY do >> GALERII << !!

Autor: mgr A.Tomaszewska
"ZAŚLUBINY KOŚCIOTRUPA"
2020-02-17 19:00:03

Kolejne szlifowanie swoich umiejętności i przełamywanie tremy. Tym razem "Zaślubiny kościotrupa". Znalezienie rekwizytów nie było zbyt trudne, ale już szybko zrobić stroje i resztę akcji - to gra na żywo.

 
 
ZAPRASZAMY do >> GALERII << !!

Autor: mgr A.Tomaszewska
ODYSEJA UMYSŁU - NOWA WERSJA "HEJ PASTERZE"
2020-02-17 18:57:27

Nareszcie u Odyseuszy zaczął się etap tworzenia. Każdy twórca wie, że aby osiągnąć perfekcję, należy dużo ćwiczyć. Drużyny przygotowując się do ostatecznego wystąpienia na wskazany temat, ćwiczą tworząc inne mini inscenizacje oraz uczą się szybko i z niczego stworzyć do nich scenerię i stroje. Teksty wychodzą w trakcie, a całość zawsze zachwyca. Takie przełamywanie swoich ograniczeń, łapanie dystansu do wszystkiego, to w ostatecznym rozrachunku klucz do zwycięstwa.

 
 
ZAPRASZAMY do >> GALERII << !!

Autor: mgr A.Tomaszewska
ODYSEJA UMYSŁU
2020-02-17 18:56:20

Odyseja Umysłu to program dla młodzieży, która nie boi się myślenia innowacyjnego, łamiącego wszelkie stereotypy i normy. U jej podstawy leży potencjał młodych umysłów i nieograniczona możliwość działania. Uczestnicy mają przed sobą zadania z różnych dziedzin, wymagające łączenia dotychczasowej wiedzy i doświadczeń. Najwspanialsze jest to, że tworzą swoistą rodzinę, wspólnie wspierając się i odkładając rywalizację daleko za siebie. Te same problemy długoterminowe uzyskują kilkanaście rozwiązań, a każde jednakowo dobre i szalone. Program ten uczy niesztampowego postępowania i myślenia oraz pokazuje, że nie ma złych wyborów i dróg, jeśli każda prowadzi do wytyczonego celu. Jednocześnie wspiera w determinacji i szlifuje siłę woli.


Autor: mgr A.Tomaszewska