Adres:

Wyświetl większą mapę

LOP I ZAJĘCIA NA GODZINIE WYCHOWAWCZEJ
2019-10-21 22:44:11

Połączyć tematy Ligii Ochrony Przyrody oraz zajęć wychowawczych w klasie? Tak, dlaczego nie?! Jesień sprzyja, słońce napawa radością, barwy nastrajają do zabawy. Udowodniliśmy, że "jesień jest najlepszym krawcem nastroju" oraz to, że przez zabawę można rozwiązać problemy klasowe. Poza oddechem między lekcjami, wprowadzeniem uśmiechu w lekcyjny czas, nauczyliśmy się dystansu do siebie. Nie ważne, co powiedzą inni - jeśli mnie to pasuje i dobrze się bawię, to najważniejsze! A jesienne kreacje dodawały tylko uroku i swobody.

Autor: mgr A.Tomaszewska
SPRZĄTANIE ŚWIATA
2019-09-26 07:21:49

Akcja "Sprzątanie Świata" to znane i wspierane działania na rzecz Ziemi. Liga Ochrony Przyrody nie mogła ominąć tego wydarzenia. Uzbrojeni w worki na śmieci i determinację wyruszyliśmy. Na sam początek teren szkoły, następnie droga wzdłuż naszej placówki, a na koniec przystanek tramwajowy i okolice tzw. Watykanu. Worki przepełnione, trawniki oczyszczone, a my mamy satysfakcję, że mogliśmy dodać maleńki puzzel do układanki o czystym świecie.

Autor: mgr A.Tomaszewska