.
WYCIECZKA DO KRAKOWA
2022-06-22 18:21:03

16.05.22 klasy 7a i 7b były na wycieczce w Krakowie. Uczniowie zwiedzali m.in. Katedrę na Wawelu, Kościół Mariacki oraz Muzeum Krakowa w podziemiach Sukiennic. Wyjazd ten okazał się nie tylko wyprawą krajoznawczą, ale też piękną lekcją historii Polski.

Autor: mgr W. Pilitowska
KRĘGLE
2022-06-21 16:04:06

Kręgle, klasa VII a, VII b.

Autor: mgr W. Pilitowska
DZIEŃ NAUKI POLSKIEJ
2022-02-18 21:12:32
Dzień 19 luty, to data najmłodszego święta, jakie możemy obchodzić w Polsce. Jest to ukłon w stronę naukowców z naszej ojczyzny, którzy rozsławiali Polskę na cały świat poprzez swoje osiągnięcia. Z okazji kolejnego roku nowego święta, klasa 8a zaprasza do przejrzenia prezentacji, która w skrócie ukazuje dokonania mniej i bardziej znanych Polaków.

Autor: mgr A. Tomaszewska
WALENTYNKI
2022-02-11 14:42:23

Walentynkowe zagadki - prezentacja zwyczajów i tradycji walentynkowych:

Autor: mgr E. Pudełko-Chmielowiec
WARSZTATY DECOUPAGE
2022-01-31 19:48:42

Dnia 14.01.2022 r. odbyły się w naszej szkole warsztaty decoupage, w których wzięli udział uczniowie klasy 4 a. Zajęcia poprowadziła Pani Marta Piątkowska-Skubek, która przybliżyła uczniom tę niezwykłą technikę zdobienia.

W efekcie powstały oryginalne prace, które będą niepowtarzalną pamiątką bądź prezentem na różne okazje. Warsztaty te pomogły poszerzyć artystyczną wyobraźnię uczniów i okazały się znakomitą odskocznią od szkolnej codzienności.

Dziękujemy za inspirujące zajęcia.

Autor: mgr W. Ziębowicz
WYJAZD NAD MORZE
2021-11-11 05:11:00

W dniach 13.09 do 17.09 klasa 8a sprawdzała, czy wczesna jesień nad Morzem Bałtyckim jest tak samo atrakcyjna, jak szczyt sezonu. Okazało się, że nawet w chłodniejsze dni może być bardzo przyjemnie na polskich plażach. Rozgrywki na plaży, gdzie każdy "wyzionął ducha" wyłoniły najmocniejszych hartem ducha. Budowanie przestrzennych form z piachu ukazało zdolności klasy, a syrena wywołała ogólną sensację wśród turystów. Nie ominęła nas przyjemność, jaką był ponad trzygodziny spacerku z Kołobrzegu do Sianożęt - plażą rzecz jasna! Spacerowanie plażą było naszą codziennością - przy okazji chwila nieuwagi i morze przypominało o sobie, delikatnie zalewając nam kolejną parę obuwia. Spacer wieczorny plażą - to była super sprawa..morze było zupełnie inne..."poważne". Do tego wspólne grillowanie, konkurs na najlepszy schron, na najlepszy strój zgodnie z tematyką pokazu mody, gry w siatkówkę, taniec motyla. Ogólnie - integracja pełną parą, wspomnienia cudowne, zabawa przednia...wyjazd na 6!

Autor: mgr A. Tomaszewska