|
Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2010/2011:
NASI NAJSYMPATYCZNIEJSI- wyniki plebiscytu na najsympatyczniejszego
ucznia i najsympatyczniejszą uczennicę w każdej klasie
Wiktoria Rutkowska kl.I
Weronika Kowalska
Bruno Tokarz kl.II
Wiktoria Rodek
Jakub Bagiński kl.III
Alicja Włodarczyk
Dominik Prokop kl.IVa
Klaudia Perek
Kacper Staszek kl.IVb
Małgorzata Dygas
Kamil Niemirowski kl.Va
Natalia Godyń
Jakub Biskup kl.Vb
Agnieszka Kiełtyka
Mateusz Malimon kl.VIa
Ewelina Dzwonek
Mikołaj Kiczka kl.VIb
Zwycięzcy szkolnego konkursu na najciekawszą "Walentynkę":
I miejsce:
Sandra Teper kl.VIa
Julia Krzynówek kl.IVa
II miejsce:
Dawid Michalski kl.VIa
Klaudia Mitręga kl.VIa
III miejsce:
Dawid Jeczeń kl.VIa
Paula Musialik kl.VIa
Wyróżnienia:
Wiktoria Hłond kl.IVa
Kacper Latos kl.VIa
21.10 2010r.odbył się etap szkolny Konkursu Wiedzy Biblijnej pt."Odwagi,
to Ja jestem, nie bójcie się" Mk 6,50
udział wzięło 9.uczniów.
I miejsce Roksana Krzak kl. VIa
II miejsce Julia Szafraniec kl. IVa
III miejsce Maria Ogórek kl. VIa
Uczennice zakwalifikowały się do II- go międzyszkolnego etapu konkursu.
28.10.2010r. odbył się Międzyszkolny Konkurs Poezji Religijnej.
udział wzięło 6-cioro uczniów.
I miejsce Ewelina Dzwonek kl. VIb
II miejsce Sandra Teper kl. VIb
III miejsce Roksana Krzak kl. VIa
25.11.2010r. odbył się II-międzyszkolny etap Konkursu Wiedzy Biblijnej
do III-regionalnego etapu zakwalifikowała się Maria Ogórek kl. VIa
26.11.2010r. zostały oddane prace na Konkurs plastyczny "Mój przyjaciel
słonik" - konkurs będzie rozstrzygnięty przez Hospicjum św. Tomasza.
KONKURS PLASTYCZNY klas I - III opiekun mgr Teresa Cichocka
"JESIENNY LIŚĆ"
I MIEJSCE:
WIKTORIA STRĄCZEK
II MIEJSCE:
WIKTORIA RODEK
III MIEJSCE:
SZYMON RABUS
BARTOSZ KRZYŻÓWEK
WYRÓŻNIENIA:
WIKTOR OLEKSY
ANGELIKA BINIASZEWSKA
MARTYNA PIECZYRAK
Wyniki konkursów zorganizowanych podczas
Miesiąca Bibliotek Szkolnych:
1. Szkolny konkurs literacko-plastyczny pod hasłem:
"Przeczytaj i poleć innym"
I miejsce - Julia Krzynówek kl. IVa
II miejsce - Joanna Brudnowska kl. IVa
II miejsce - Wiktoria Sobieraj kl. Vb
wyróżnienie - Adrian Moskal kl. Va
2. Szkolny konkurs fotograficzny pod hasłem:
"Przyłapani na czytaniu"
I miejsce - Maja Kemona kl.III
II miejsce - Adrian Nowak kl.VIa
II miejsce - Julia Szafraniec kl. IVa
3. Szkolny konkurs pięknego czytania ze zrozumieniem
dla klas IV-VI
I poziom - Mistrz - Ewelina Dzwonek
II poziom - Mistrz - Roksana Krzak
III poziom - Mistrz - Karolina Borszcz
4. Szkolny konkurs pięknego czytania ze zrozumieniem
dla klas I -III
I poziom - Mistrz - Anna Żelazowska kl.III
II poziom - Mistrz - Jakub Bagiński kl.III
III poziom - Mistrz - Agata Wtorek kl.III
wyróżnienie - Alicja Szumiec kl.I
5. Konkurs plastyczny pod hasłem : "Krasnoludek mały ludek":
I miejsce - Karolina Łyczba kl II
II miejsce - Kajetan Kiełtyka kl. IVb
III miejsce - Iwona Rogozik kl. I
Tomasz Jamróz z kl. I otrzymał I nagrodę
w Międzyszkolnym Konkursie pod hasłem: "Krasnoludek mały ludek" zorganizowanym przez
Miejską Bibliotekę Publiczną Filia nr 9.
konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III "Bezpieczna droga do szkoły":
I MIEJSCE:
OLIWIA MOSKAL
II MIEJSCE:
WIKTORIA RODAK
III MIEJSCE:
MAJA KEMONA
WYRÓŻNIENIA otrzymali:
EMILIA KIELAR
WIKTOR WIELGUS
SZYMON RABUS
Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2009/2010:
Dziewczynki kl. IV-VI zdobyły mistrzostwo Sosnowca w Piłce Ręcznej. W półfinale wojewódzkim w Zawierciu zajęły 3 miejsce.
Skład:
Musialik Paula IVa
Siwecka Dominika Vb
Szumilas Karolina VIb
Kobus Martyna Vb
Woźniak Aleksandra VIb
Walaszek Patrycja VIb
Czerkawska Martyna VIb
Gwiazda Roksana VIb
Dziedzic Adrianna VIb
Bąk Marlena VIb
W koszykówce dziewcząt w mistrzostwach Sosnowca zajęły 6 miejsce.
W siatkówce dziewcząt w mistrzostwach Sosnowca zajęły 6 miejsce.
Chłopcy w mistrzostwach Sosnowca w koszykówce zajęli 4 miejsce w mieście.
Chłopcy w czteroboju lekkoatletycznym zajęli 4 miejsce w Sosnowcu. Skład:
Wąsowski Bartłomiej
Jankowski Grzegorz
Musiał Maciej
Świercz Adrian
Albekier Kamil
Gabler Patryk
Drużyna z kl. VIb w składzie Roksana Gwiazda, martyna Czerkawska, Monika Burtan zajęła III miejsce w międzyszkolnym konkursie matematycznym "Ułamkowe potyczki". W konkursie udział wzięło 18 drużyn z sosnowieckich szkół podstawowych.
Dnia 4 marca 2009 roku klasa III a była w Bibliotece Miejskiej – Filia nr 3 w Sosnowcu na Konkursie ortograficznym „Z ortografią za pan brat”. Najlepszymi znawcami reguł orograficznych okazali się:
Kamil Niemirowski zajął I miejsce
Barbara Białek II miejsce
Borys Pala zajął III miejsce
Konkurs Plastyczny „Prawa Dziecka”
I miejsce Dawid Zięba kl.IIa.
II miejsce Barbara Białek kl. IIIa.
III miejsce Wiktoria Rodek kl.Ia.
III miejsce Krystian Staniszewski kl. Iib.
Konkurs Ortograficzny kl.IIa
I miejsce Anna Iwanek
II miejsce Dominik Prokop
II miejsce Mateusz Graczyk
W konkursie wiedzy biblijnej w ZSO nr10
I miejsce Ewa Teodorczuk i Mateusz Zatoński
II miejsce Bartosz Laprus
III miejsce Adrian Fabjański
Natalia Knap wzięła udział w festiwalu kolęd "Złota kantyczka", który odbył się w Jaworznie w Domu Kultury.
Szkolny konkurs matematyczny "MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA":
I miejsce
klasa VIa- Ewa Teodorczuk
klasa Va- Angelika Mularczyk
klasa Vb- Konrad Seweryn
klasa IVa- Dawid Michalski
klasa IVb- Michał Sołtys
Z okazji MIĘDZYNARODOWEGO MIESIĄCA BIBLIOTEK SZKOLNYCH odbyły się:
- konkursy plastyczne:
- "Moja ulubiona postać z bajki" - konkurs dla klas I
I miejsce - Maja Kemona
II miejsce - Nadia Lewandowska
III miejsce - Wiktoria Rodek
- "Moja biblioteka" - konkurs dla klas II-III
I miejsce - Barbara Białek kl. IIIa
II miejsce - Kamil Niemirowski kl. IIIa
III miejsce - Marta Muszyńska kl. IIIa
- "Biblioteka moich marzeń" - konkurs dla klas IV-VI
I miejsce - Martyna Czerkawska kl. VIb
II miejsce - Patrycja Kowalczyk kl. VIb
III miejsce - Ewa Teodorczuk kl. VIa
- konkursy literackie:
- konkurs recytatorski na wiersz o książce lub bibliotece dla klas I-III
I miejsce - Jakub Bagiński kl. Ia
II miejsce - Klaudia Grabowska kl. IIa
III miejsce - Kajetan Kiełtyka kl. IIb
wyróżnienie- Anna Iwanek kl. IIa
- konkurs literacki "Piszę wiersz o książce lub bibliotece" dla klas IV-VI
I miejsce - Angelika Gbiorczyk kl. Va
II miejsce - Adrianna Jakubek kl. Va
Konkursy organizowane przez Mały Samorząd Uczniowski:
- szkolny konkurs plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły":
I miejsce - Maja Kemona kl. Ia
Roksana Niźnik kl. IIa
II miejsce - Krystian Staniszewski kl. IIb
Sebastian Czerw kl. IIa
III miejsce - Angelika Orłowska kl. IIIb
Marysia Filocha kl. Ia
Wyróżnienie Alan Chrząszcz kl. Ia i Barbara Białek kl. IIIa
- szkolny konkurs literackii plastyczny "Moje ulubione zwierzątko":
I miejsce - Maja Kemona kl. Ia
Dominik Prokop kl. IIa
II miejsce - Klaudia Perek kl. IIb
Barbara Białek kl. IIIa
III miejsce - Julia Szafraniec kl. IIa
Kielar Patrycja kl. IIIa
Wyróżnienie Angelika Orłowska kl. IIIb Filip Baliński kl. IIai Kajetan Kiełtyka kl. IIb
|
| |